.
Slider
به گزارش سایت باشگاه؛ مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ورزش دوست شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان در مراسم تکریم و معارفه سرمربیان قدیم و جدید تیم فوتبال  ذوب آهن اصفهان ضمن اعلام حمایت تمام و کمال از مدیریت فعلی باشگاه ذوب آهن اصفهان، ابراز امیدواری نمود که با انتخاب سرمربی جدید، تیم فوتبال ذوب آهن نیم فصل متفاوتی را رقم خواهد زد. مهندس منصور یزدی زاده، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در این  آیین با گرامیداشت یاد وخاطره اصغر فروتن، پیشکسوت فوتبال ذوب آهن، گفت: به صورت طبیعی ذوب آهن با توجه به سابقه و قدمتی که دارد، سطح انتظارات بیش از این است. این انتظاری است که پرسنل و هواداران ذوب آهن دارند و ما نمی توانیم چشم و گوشمان را روی این ماجرا ببندیم. همانطور که اشاره شد نخستین بار است که یک سرمربی در حال رفتن است و یک سرمربی می خواهد کارش را شروع کند و هر دو در مراسم حضور دارند و این برای کل مجموعه ذوب آهن ارزشمند  است. مدیرعامل ذوب آهن بیان کرد: با توجه به سابقه ای که آقای میودراگ رادولوویچ دارند و با بازیکنان خوبی که داریم و می توانیم در آینده نتایج خوبی را رقم بزنیم. مهندس یزدی زاده خاطرنشان کرد: آمدن این سرمربی جدید را به فال نیک می گیرم. و این امیدواری است که نیم فصل را با موفقیت شروع کنیم. بالاخره مشکلات مالی همیشه وجود دارد اما اگر به گذشته ذوب آهن نگاه کنید، کسی را نداریم که به خاطر مشکلات مالی با ذوب آهن قهر کند. تعهدی که در اینجا داریم کاملا دو طرفه است و من این را در تمام مجموعه دیده ام. این جای تقدیر و تشکر دارد و آقای محمدی هم در تلاش است تا به تعهدات خود عمل کنیم و از این بابت مشکلی نداشته باشیم. مدیرعامل شرکت در ادامه افزود: گزینه های مختلفی خارجی برای سرمربی گری ذوب آهن بود اما میودراگ رادولوویچ به عنوان سرمربی انتخاب شد و من با توجه به رزومه ای که دارد، خیلی امیدوار شدم که بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. من به ایشان تاکید کردم که الویت ما بازی اخلاقی است و در وهله بعد گرفتن نتیجه خوب و بازیکن سازی است. امیدوارم که ذوب آهن سال ها با این سرمربی ادامه دهد و آن چیزی که حق ذوب آهن ادا شود.
به گزارش "سایت باشگاه"، مراسم معارفه رادولوویچ سرمربی جدید تیم ذوب آهن صبح چهارشنبه برگزار شد. در جریان این مراسم جواد محمدی مدیرعامل ذوب آهن صحبت هایی را درباره اقداماتش در این باشگاه انجام داد وی  که شرح عملکردش در 5 ماه گذشته را ارائه می داد، عنوان کرد: باشگاه در 5 ماه گذشته تغییر و تحولاتی داشت و همه از شرایط خبر داشتند. ما تیم فوتبال خوبی با تلفیق از باتجربه‌ها و جوانان داریم که باید از زحماتشان تشکر کنم. انشاالله با تلاشی که در نیم فصل دوم می‌کنند، نتایج خوبی می‌گیرند. او بااشاره به برخی مسائلی که علیه مدیریتش مطرح شده، تاکید کرد: در یکی دو ماه گذشته صحبت‌ها و اطلاعاتی مطرح شد. واقعیت این است که شرایط باشگاه باتوجه به وضعیت مالی شرایط خاصی بود. ما بالغ بر 100 میلیارد تومان بدهی داشتیم. مبلغی که از گذشته برجای مانده بود. با تلاش و برنامه‌ریزی و حمایت خاص از سوی شرکت رقمی کمک کردند که فکر می کنم یک رکورد بود که البته این کار برای من جواد محمدی تنها نبوده است. مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در ادامه افزود: باید بگویم که در طول پنج ماه مبلغی حدود ۵۰ میلیارد تومان از بدهی‌ها پرداخت شده است. این عدد و رقم کمی نیست. می‌شود سالم کار کرد و برنامه‌ریزی کرد. بخشی از این مبلغ ورود نقدینگی به باشگاه بوده و بخشی کاهش تعهدات باشگاه بوده است. بخشی هم کسر بدهی‌های سنواتی و مالیاتی باشگاه است. خدا را شکر بعد از 5 ماه می‌توانیم بگوییم که چیزی حدود ۵۰ میلیارد از بدهی‌ها و تعهدات باشگاه کم شده است. محمدی همچنین گفت: ما در چارت اداری‌مان اصلاحات خیلی خوبی داشتیم. فکر می کنم الان باشگاه سر و سامان یافته است. به عنوان نمونه ما فردی را به عنوان کارمند داشتیم که چیزی حدود ۱۵ میلیون تومان حقوق ماهیانه می‌گرفت. ما او را کنار گذاشتیم و طبیعی است که اصلاحات این موارد هزینه دارد و برایمان شایعه و مشکلاتی ایجاد می کند. به هر ترتیب منافع این افراد قطع شده است. با این حال جو خوبی در باشگاه حاکم شده است. شاید باورتان نشود ما در بخش حقوقی روزی نیست که یک شکوائیه حقوقی مطرح نشود که البته حل شده‌اند. وی در ادامه درباره حضور رادولوویچ به عنوان سرمربی ذوب آهن خاطرنشان کرد: اتفاق میمون و مبارکی رخ داده است. ابتدا باید از علی‌آقا منصوریان و کادرش تشکر کنم که در طول مدتی که در باشگاه بودند از جان و دل تلاش کردند. از روزی که ما با هم کار کردیم تا این به موقع،‌ ما هیچ مشکلی با ایشان نداشتیم. من همیشه قدردان زحمات ایشان هستم. امیدوارم هر کجا که هستند موفق باشند. به آقای میودراگ رادولوویچ که مربی خوب و با سابقه‌ای است هم خیر مقدم می‌گویم با حضور ایشان، ذوب‌آهن می‌تواند پرقدرت‌تر به کارش ادامه دهد، حمایت مجموعه ذوب‌آهن همیشه وجود دارد. تیم فوتبال و بازیکنانش آمادگی لازم را دارند و ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است و می‌دانم که می‌توانند توانایی‌هایی خودشان را بیش از پیش ثابت کنند. از هواداران ذوب‌آهن تشکر می‌کنم که صبر کردند تا این اتفاق بیفتد. باید کسی به عنوان سرمربی انتخاب می‌شد که در جایگاه ذوب‌آهن و جانشینی منصوریان است
سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب آهن معتقد است دوران بی نظیری را در این تیم داشته است و فقط می توان آن را با دوران حضورش در نفت مقایسه کرد. به گزارش سايت باشگاه، علیرضا منصوریان سرمربی سابق ذوب آهن در مراسم معارفه سرمربی جدید این تیم عنوان کرد: آرزوی بهترین اتفاقات را برای این تیم دارم و به این مجموعه و بازیکنانم اعتقاد دارم. اگر پولی به این تیم تزریق می شد، برکت زیادی داشت. وی ادامه داد: دوران حضورم در ذوب آهن را فقط می توانم با دوران حضورم در نفت مقایسه کنم و بهترین دوران مربیگری ام بود. یک سال فوق العاده خوب داشتم و از مردم اصفهان تشکر می کنم. هواداران در روزهای سخت پشت ما بودند. فوتبال پیچیدگی های خاص خود را دارد و یک بار توپ به نفع شما می چرخد و یک بار به ضرر شما. احساس می کنم فقط جابجا شدم و احساس دوری از تیم را ندارم. منصوریان اضافه کرد: بازیکنان من باعث شدند که تیم من، بهترین تیم ایرانی آسیا شود و من هم بهترین مربی شوم. در دوران حضورم در این تیم، بازیکنان خوبى در كنارم بودند. در یک سالی که اینجا بودم، لذت بردم و بعد از تهران، اینجا خانه من است و هر چیزی که مربی جدید نیاز داشته باشد، حاضرم به او انتقال دهم.  وى در پايان افزود: از حمايت هاى خالصانه دكتر محمدى در مدت حضورم در تيم فوتبال ذوب آهن و همچنين حمايت هاى مهندس يزدى زاده كمال تشكر را دارم.
به گزارش سایت باشگاه؛ عصر روز گذشته جمعی ازهواداران باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان که درفضای مجازی فعال هستند با حضوردرمحل ستاد باشگاه ذوب آهن واقع در بلوار شفق، ضمن دیدار و گفتگوی کوتاه با "علی احمدی" مدیر حراست باشگاه، در روابط عمومی و اموربین الملل باشگاه حضور پیدا کرده و در جلسه ای سه ساعته با "کامران شیرزادی" مدیر روابط عمومی وامور بین الملل باشگاه شرکت کردند. دراین جلسه که با حضور"شروین شلایی" مدیراموربین الملل باشگاه، "محمد قاسمی" مسئول تبلیغات و رسانه باشگاه و "حسن صادقی" مسئول کانون هواداران باشگاه برگزار گردید، فعالان حوزه مجازی ذوب آهن که از نحوه اطلاع رسانی و انتشاراخبار باشگاه ذوب آهن گلایه داشتند، با توضیحات مفصل و مبسوط مدیریت روابط عمومی باشگاه ذوب آهن ضمن آگاهی از برخی مشکلات و مسائل درون سازمانی باشگاه، نظرات ثمربخش و راهکارهای مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
صفحه1 از3