ورود    ثبت نام                 
امروز: 491394
4:9:1394
               
جستجو
اخبار مرتبط

تیم فوتبال بانوان ذوب آهن آماده دیدار با شهرداری بم


به گزارش خبرنگار سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، تیم فوتبال بانوان ذوب آهن برای رفع هرگونه شائبه

تسلیت به مدیر شرکت سهامی ذوب آهن


به گزارش سایت باشگاه؛ مدیریت و پرسنل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان مصیبت وارده را به جناب آقای آرش

تسلیت به پیشکسوت ذوب آهن


به گزارش سایت باشگاه؛ مدیریت و پرسنل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان مصیبت وارده به جناب آقای سلیمانی فر

مراسم معرفی چهره های ماندگار مدیریت و کارآفرینی


در مراسم معرفی چهره های ماندگار مدیریت و کارآفرینی سال۹۶ که در اصفهان برگزار شد؛ دکتر سعید آذری، مهندس سبحانی،

آذری: ارزان‌ترین تیم ایرانی آسیا هستیم


به گزارش "سایت باشگاه"، سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن پس از کسب پیروزی 2 بر صفر تیمش برابر الوحده به

دعوت از همه مردم شهر اصفهان برای حمایت از نماینده ایران


به گزارش سایت باشگاه، با خریداری بلیط های مسابقه توسط اسپانسر باشگاه ذوب آهن، دیدار این تیم مقابل الوحده امارات

تشکر ویژه ناظر بازی از میزبانی آسیایی باشگاه ذوب آهن


به گزارش سایت باشگاه؛ در جلسه امروزمنیجر میتینگ آسیایی پیش از دیدار تیم فوتبال ذوب آهن ایران و الوحده امارات،

نامه رئیس فدراسیون فوتبال به وزیر ورزش


رئیس فدراسیون فوتبال پیرو جلسه مشترک با مدیران عامل باشگاه ها به وزیر ورزش و جوانان نامه نوشت.‏ به گزارش سایت

تسلیت به خبرنگار ورزشی


مدیریت و پرسنل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان درگذشت پدر بزرگ گرامی پدرام وقایع نگار خبرنگار پرتلاش ورزشی را

تبریک باشگاه ذوب آهن به مدیرعامل و مدیران و کارگران شریف شرکت سهامی ذوب آهن


✅باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت سهامی ذوب آهن را به

به گزارش "سایت باشگاه"،  سعید آذری مدیرعامل ذوب آهن پس از کسب پیروزی 2 بر صفر تیمش برابر الوحده به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

 

  • امروز الوحده تیم کاملی داشت


همانطور که می‌دانید الوحده در این بازی با تیم کاملش آمده بود و این در حالی است که در بازی‌های قبل همیشه چند مصدوم داشت.

 

 

  • از قلعه نویی و کادرش تشکر می کنم


بسیار خوب بازی کردیم و موقعیت‌های دیگری هم داشتیم و می‌توانستیم اختلاف گل را بیشتر کنیم. از نحوه بازی بچه‌ها و اینکه 6 امتیازی شدیم بسیار خوشحال و راضی هستم. جا دارد از قلعه‌نویی و همکارانشان تشکر کنم که الوحده را خیلی خوب آنالیز کرده بودند و تیم در این بازی عملکرد خوبی داشت.

 

 

  • امیدوارم در بازی برگشت هم موفق باشیم


خوشحالیم آخرین بازی‌مان در اصفهان را در سال 96 با پیروزی پشت سر گذاشتیم. این برد را به کارگران کارخانه ذوب‌آهن تقدیم می‌کنیم. امیدوارم در بازی برگشت مقابل الوحده هم که در ابوظبی برگزار می‌شود 3 امتیاز دیگر کسب کنیم و 9 امتیازی شویم و سال 96 را با یک پیروزی خوب به پایان برسانیم.

 

 

  • هیچ تیم ایرانی ابزار قهرمانی در آسیا را ندارد


این توان را داریم که از گروهمان بالا بیاییم اما همانطور که می‌دانید برای مراحل بعد تیم‌ها قدرتمند‌تر می‌شوند و قطعا بچه‌ها باید این نکته را در نظر داشته باشند که در مرحله حذفی کار سختی خواهیم داشت. امیدوارم دو بازی مرحله پلی‌آف را با پیروزی پشت سر بگذاریم و بعد از آن به بودجه، امکانات و ابزار بیشتری نیاز داریم. شاید قلعه‌نویی بخواهد تیمش را تقویت کند. باید به این دقت داشته باشیم که در بین تیم‌های ایرانی هیچکدام ابزار اینکه قهرمان آسیا شوند را ندارند.

 

 

  • مطمئنم در بازی های بعدی تماشاگر بیشتری می آید


باید از کانون هواداران باشگاه و عزیزان شهرداری فولاد شهر تشکر کنم. دیدید که شهردار فولادشهر امروز با لباس ذوب‌آهن به ورزشگاه آمده بود باید از او و شورای شهر تشکر کنم. مطمئنم در بازی‌های آینده تعداد هواداران بیشتر هم می‌شود. بچه‌‌های روابط عمومی ما هم خیلی خوب دارند کار می‌کنند و فرهنگ‌سازی خوبی انجام دادند. با توجه به بازی‌های بین‌المللی که داریم نام فولادشهر را در تمام آسیا و دنیا مطرح می‌کنیم. مردم فولاد شهر هم می‌دانند که این تیم برای خودشان است و مطمئنم که در بازی‌های بعد تعدادشان در ورزشگاه بیشتر می‌شود. همانطور که می‌دانید بیشترین عامل برای بیشتر شدن حضور هواداران در ورزشگاه‌ها کسب نتایج خوب است که البته ذوب‌آهن هم در همین مسیر صحبت می‌کند.

 

 

  • قلعه نویی و بازیکنان باید ثبات و امنیت داشته باشند


در مورد تمدید با قلعه نویی صحبت‌هایی انجام داده‌ایم. همه باید بدانند اگر ذوب‌آهن می‌خوهد موفق باشد باید ثبات داشته باشد. مربی و بازیکنش باید ثبات داشته باشد و همچنین بودجه ارتقا پیدا کند. قلعه‌نویی به اصفهان آمده و می‌بینید که تیم موفق است. در لیگ برتر در رده دوم هستیم و در آسیا هم فعلاً دوم هستیم. این نوید روزهای خوب را به ما می‌دهد. انشاءالله بتوانیم به همراه ایشان و بازیکنان در آینده موفق باشیم.

 

 

  • در آسیا ارزان ترین تیم ایرانی هستیم


قرارداد بازیکنانمان امسال تمام می‌شود و ممکن است نتوانیم آنها را نگه داریم. تیم به بودجه و امکانات بیشتری احتیاج دارد. ما به قدرت می‌گویم که در آسیا ارزانترین تیم ایرانی هستیم در عین حال عملکردمان هم بد نبوده است. باید قبول کنیم که همه ابزارها در فوتبال ایران در اختیار یکی دو باشگاه است اما ذوب‌آهن مظلومانه دارد کارش را ادامه می‌دهد. خواهش می‌کنم از مالکان باشگاه که کمک کنند؛ آذری کارمند باشگاه است و در این مدت مربی، کارمند و مدیر بوده و یک روزی هم از باشگاه می‌رود اما تیم برای سهامداران و هواداران است که باید از آن حمایت شود.

 

بچه‌های ما فقط 30 درصد گرفته اند و در نه تنها در فوتبال بلکه در بقیه رشته‌ها و کارمندان باشگاه حجب و حیای زیادی دارند. بچه‌هایمان مظلوم واقع شدند اما دارند با قدرت به کارشان ادامه می‌دهند.
شهردار اصفهان یک بار هم به فولادشهر نیامده است.


 AFC برای اولین بازی ما مقابل تیم هندی تشکر کرد. ما ورزشگاهی که آماده کردیم در روزهای آخر با بارش شدید برف همراه شده بود اما دیدید که مسابقه را به خوبی برگزار کردیم واقعاً داریم با دست خالی مبارزه می‌کنیم. تاکنون پیمانکار پروژه ریالی پول نگرفته و فقط به اعتبار کارخانه کار کرده است. انشاءالله اتفاقات به نوعی رقم بخورد که تیم حفظ شود چون آبروی شهر در میان است. مشکلی برای سپاهان به وجود آمد و کل مجموعه استان به کار افتادند تا مشکلش را حل کنند اما الان هیچ‌کس نمی‌گوید که ذوب‌آهن در چه وضعی است. شهردار اصفهان یکبار پایش را به اینجا (ورزشگاه فولاد شهر) نگذاشته است. این تیم ذوب‌آهن اصفهان و ایران است. اعتقاد دارم قبل از اینکه اتفاق بدی بیفتد به تیم کمک کنند چون تبدیل شدن به یک تیم ضعیف کار سختی نیست.

 

 

  • نباید ضعف ها پشت صعود به جام جهانی نادیده گرفته شود


باید ببینیم در عرصه بین‌المللی کی‌روش یا برانکو و قلعه‌نویی چه می‌گویند. واقعا ورزشمان به پیشرفت نیاز دارد. از تأسیسات گرفته تا ساخت و ساز. تنها چیزی که ورزش ما را بالا نگه داشته تاکنون غیرت ایرانی است. بروید به قطر و امارات و ببینید که چه امکاناتی دارند و چه برنامه‌ریزی انجام می‌دهد. ورزش یک بحث راهبردی و برنامه‌ریزی شده احتیاج دارد البته حضور سلطانی‌فر این نوید را می‌دهد که روزهای خوب را داشته باشیم. الان در ورزشمان با بحث کشتی روبه‌رو هستیم و یا بقیه مشکلات که باید همگی مدیریت شود در فوتبال هم نباید همه ضعفمان را در پشت صعود به جام‌جهانی پنهان کنیم.


ورزش3

نویسنده:سایت باشگاه| چاپ

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی