امضا نهایی تفاهم نامه سه جانبه با هیات شطرنج و تنیس روی میز

باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن و ورزش همگانی شرکت سهامی ذوب آهن تفاهمنامه خود با دو هیات تنیس روی میز و شطرنج را نهایی و مبادله کرد.
پیش از ظهر امروز در دو جلسه جداگانه با حضور “مجتبی فریدونی” مدیرعامل باشگاه و “علی احسانی” مسئول ورزش همگانی شرکت ذوب آهن تفاهم نامه های طرح استعدادیابی فرزندان شاغل ذوب آهن، با “مهدی تکابی” به عنوان رییس هیات تنیس روی میز و “گلشنی” رییس هیات شطرنج استان اصفهان امضاء و مبادله شد.
در مراسم مبادله این تفاهمنامه ها “حمید جمالی” مسئول ورزش قهرمانی و دکتر “قدوسی” معاونت ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز حضور داشتند.
بر این اساس و با تشکیل کارگروه های مشخص، جشنواره استعدادیابی تنیس روی میز و شطرنج برگزار خواهد شد.
“مجتبی فریدونی” مدیرعامل باشگاه ذوب آهن دراین نشست با بیان اینکه باشگاه ذوب آهن شرایط سخت افزاری و نرم افزاری مناسبی را در اختیار دارد، این طرح را یکی از شاخصه های کارهای زیربنایی در باشگاه قلمداد کرد و اظهار امیدواری کرد این طرح به شناخت و پرورش استعدادها کمک نماید.

گفتنی است جشنواره فرهنگی، ورزشی استعدادیابی تنیس روی میز قرار است روز 3 تیرماه سال جاری از بین فرزندان 5 تا 8 سال خانواده بزرگ شاغلین ذوب آهن در مجموعه شفق برگزار گردد که منتخبین این جشنواره به عنوان بورسیه باشگاه ذوب آهن در طول سال مورد آموزش و پرورش قرار خواهند گرفت.